Need a Vampire - 1.díl

24. září 2010 v 20:00 | Eipy |  Need a vampire
První díl je tady..Co říct? Příjemné čtení :D (Už jsem varovala, že je to děsně ujetý a dětinský! viz. minulý článek :D)

Šesnáctiletá, černovlasá Emma Blacková stála před svým zrcadlem a zkoumala, jak vypadá její nový ohoz - fialová mikina s kostkovanými černými tříčtvrťáky a tmavými teniskami spolu ladily a člověk, který je nosil působil přátelsky a odvázaně. Zrovna když si Emma všimla, že má rozvázanou kaničku, zazvonil jí mobil. Zavázala si jí a když mobil zvedla, uslyšela zoufalé volání své kamarádky Mayi. ,,Emmo! Prosímtě musíš mi pomoct! Noha se mi zasekla v posteli! Hrozně to bolí a budu tam mít hnusnou modřinu která se určitě klukům nebude líbit! Prosím pomůžeš mi? Budu ti hrozně vděčná Emmíku!" vychrlila ze sebe. May byla blondýnka, někdy jí to myslelo ale častěji se chovala jako by měla IQ tykve. Nosila jenom to nejlepší oblečení od světoznámých návrhářů (většinou růžové), měla obří pokoj (růžový), na každém prstu pět kluků a bylo jí šestnáct, stejně jako Emmě. ,,Nojo..už tam běžim..ale potom se musíme podívat na ten novej film, jak si včera říkala..jo?" Emmě někdy May lezla na nervy. Bydlely od sebe daleko a často May volala, aby jí Emma pomohla z nějakého pitomého problému. ,,Jasně Emmí podíváme se na Stmívání..až mi pomůžeš..Ale prosím pospěš si ta noha mi začíná nějak modrat!" zděsila se May. Tak Emma řekla, že už běží, položila telefon, vzala si klíče od Maynýho domu (byla u nich pečená vařená) a vyběhla.

Pokračování pod perexem


Mayin dům byl obrovský, měl 10 pokojů, 4 koupelny, výřivku, bazén a 2 garáže. Když Emma vyběhla schody, zatočila vlevo a vlezla do druhých dveří, uviděla May jak má nohu zaklíněnou v posteli. Stačilo jen trochu přimáčknout matraci k posteli a noha byla venku. Jak prosté...
Usadily se na obrovském gauči, který se nacházel v jejím pokoji a do plazmové televize si pustily Stmívání - romantický film o lidské lásce k upírovy...Emma si při sledování filmu uvědomila, že jí to upíří tajemno nějak láká a chtěla by se upírem stát...

Když se vrátila domů, vrhla se na internet a začala hledat nějaké informace o upírech. Zjistila, že ve starověku trhali upírům hlavy a poté je pálili, aby se jich nadobro zbavili. Emmu ale nezajímali upíři ze středověku, zajímali jí upíři dneška. A tak po několikahodinovém pátrání zjistila, že ipíři podobní Cullenovým byli spatřeni nedaleko jejího bydliště.

Najednou si Emma vzpoměla, že ještě dnes nevybrala poštu a když ze schránky vyndala dopisy a četla přední obálky dopisů, zarazila se u jednoho tenkého dopisu, který byl určen pro ni..

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 20. listopadu 2010 v 23:05 | Reagovat

Jé pěkný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama