Need a Vampire - 3.díl

8. října 2010 v 20:00 | Eipy |  Need a vampire
Další díl..

Emma přemýšlela dál...Stejně mě ty herci nějak nezaujali, spíš ty upíři! To by bylo něco se s nima potkat. Nebo se stát jedním z nich! To by bylo něco! No jo, ale kde ty upíry hledat...Možná bych mohla zkusit knihovnu, tam se vždycky najdou nějaký ty moudra..
Po půl hodině už stála před místní knihovnou. Byla to veselá budova před kterou se vyjímali obrovské květináče plné překrásných květin. Vstoupila do malé osvětlené místnůstky a ihned pocítila příjemnou vůni knih. Zamířila k jednomu regálu, ve kterém byly knihy značně staré a zaprášené. Rozhlédla se a oči se jí zastavily na červeném svazku s názvem "Upíři - existují?" Poté ještě vytáhla pár upírských knih a utíkala za milou knihovnicí, která každému ráda pomohla. ,,Co to bude dneska Emm?" zeptala se přívětivě a Emma jí podala vysokou hromadu knih. ,,Hmm, samá upírská moudra...Jen nezapomeň žít realitou Emmo." usmála se a podala Emmě knihy. Emma se také chabě pousmála a běžela domů.

Pokračování pod perexem


Doma skočila do měkké postele se zeleným povlečením a začetla se do knihy - Upíři - existují? . Když dorazila na poslední stránku a zamyslela se nad jejím obsahem, rozzlobeně si sedla a v duchu si stěžovala: ,,Jak si ten spisovatel Rockwood může myslet, že upíři neexistují? Kde má k tomu důkazy? Kašlu na knížky, stejně tam bude to samí jako v týhle. Co třeba zkusit internet?" Zamířila k oknu u kterého stál stůl s počítačem. Emma ho zapla, vyčkala pár minut a už brouzdala po netu. Nejprve zkusila seznam.cz - nic, poté google.com - také nic. Už zoufala a když se naposledy odhodlala zkusit další stránku, našla to co hledala. Zobrazila se jí černá stránka, na které se vyjímal nápis Vampire.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 20. listopadu 2010 v 23:10 | Reagovat

Tak Ctrl+C a Ctrl+V :D Krásný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama