Need a Vampire - 5.díl

22. října 2010 v 20:00 | Eipy |  Need a vampire
Předposlední díl...
V tomto přemýšlení zachvíli usnula. Spalo se jí špatně a ráno jí čekalo nemilé probuzení... ,,ÁÁ kde to jsem? Co se to děje? A proč mě tak hrozně štípe ruka??" Emma vyjekla. Ležela na okraji jezírka a celá promáčená si prohlížela svojí ruku. Objevila se na ní nějaká rána, která začína¨la hnisat. Prvně nevěděla co a jak a poté si začala myslet, že jí kousl upír. Slastně si prohlížela kousanec a byla šťastná, že je upírem ale pak si uvědomila, že má hrozný hlad a žízeň a tu ránu by si měla nechat ošetřit v nemocnici. Bouřka už přestala a bylo světlo, takže si při cestě do nemocnice skály pěkně prohlédla. Včera večer jí vůbec nepřišly tak krásné jako dnes.
Nemocnice byla velká bílá budova. Vstoupila so ní a ocitla se ve veliké místnosti, ze které vedlo několik chodeb a dveří. Zamířila k pultu. Nějaká žena jí nevrle přivítala a po vysvětlení, co potřebuje jí poslala do oddělení Neidentifikovatelných zranění. Když vstoupila do čekárny, udělalo se jí zle. Čekárna byla vymalovaná do divné zelené a odporně to tam páchlo. Nikdo v čekárně nebyl. V rohu místnosti byl stůl a na něm ležela spousta časopisů. Emma zaklepala na dveře ordinace a zachvilíli otevřela obtloustlá žena, která si zřejmě říkala zdravotní sestra.

Pokračování pod perexem


Ordinace byla ještě děsivější než čekárna. Sestra se usadila do zářivě bílé židle, která se nehodila k zašedlému stolu. ,,Jméno?" zeptala se sestra. ,,Emma Blacková"
,,Věk?"
,,16 let"
,,Proč tu jste?"
,,Chci ošetřit a identifikovat zranění na ruce" dořekla Emma, sestra zaklapla sešit a začala šmejdit po ordinaci. Postupně vytáhla dezinfikaci, něco co vypadalo jako dlouhé šťouráky do uší a obvaz. Přicupitala k Emmě, oznámila jí, že teď to trichu štípne a začala stříkat zeleno modrou dezinfikaci na ruku. To už Emma cítila pálení v levé ruce a bolestně sykla. Sestra vzala ten "šťourák do uší" a setřela vzorek zranění. Ruku jí pečlivě obvázala a poslala Emmu do čekárny se slovy ať chvilku počká na výsledky.
Emma se usadila na jednu z nepohodlných židlí a čekala. Po chvíli vstala, zamířila ke stolu a uchopila první časopis, který se jí dostal pod ruku. Sotva si ho doprohlédla, tak se otevřely dveře a z ordinace vyšla zaražená sestra: ,,Slečno Blacková, takový případ jsme tu ještě neměli!"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 20. listopadu 2010 v 23:14 | Reagovat

Už nevim co psát :-D Prostě je to krásný :-)

2 bolete bolete | Web | 19. června 2015 v 1:25 | Reagovat

fio banka refinancování půjček [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama