Listopad 2010

Vánoce jsou tady!! :D

14. listopadu 2010 v 12:22 | Eipy |  Já a zase Já
Tak a je to tady! Taky vás přepadla ta Vánoční horečka? Mě už před měsícem :D V hlavě mi pořád hrajou koledy a už mám vymyšlenejch i pár dárků! Problém je že jsem teď docela bez peněz a Vánoce jsou už za dveřma!

PS. Nějak nám blbne net :/ Nejdou mi pouštět videa na youtubu, strašně dlouho se všechno načítá atd.. :( Divim se že jsem se dostala na blog! 

..............

Takže! Jak se těšíte na Vánoce?? Podle mě to jsou nejlepší svátky v roce. Je to skvělí, že v televizi dávaj pohádky :D, můžeš lidem udělat radost (i když to můžeš po celej rok..ale je to prostě bezva když někdo otevře dárek od tebe a ty vidíš tu reakci :)), většinou vládne pohodová atmoška (když se vynechaj ty nákupy :D) atd... áá.. :D

Píšete Ježíškovi?? Já jo i když Ježíšek neni.. :D (doufám že jsem teď někomu nezkazila radost!)

Zpíváte si koledy?? Mě pořád hrajou v mozku.. :D A o hudebce, když si máme vybrat nějakou písničku tak vždycky říkám koledy, ale učitelka říká že ještě nejsou Vánoce tak vždycky zpíváme nějaký kraviny :(

Už máte vymyšlený/nakoupený nějaký dárky?? Já mám kámošku Terku (stejnej fanatik do Vánoc jako já) a ta už má většinu dárků zabalenejch! Já mám v hlavě už pár nápadů a tenhle tejden bych už měla vyrazit do ulic :D ...stejně budu muset jít na víckrát, protože si vzpomenu, že jsem na někoho zapomněla.. 

Koukáte na pohádky?? Já se teda strašně těšim na Mrazíka a na Tři oříšky pro Popelku :D ...A doufám že budou vysílat Vánoční díl Comebacku, protože ten nemá chybu!

..................

Tak jo..Doufám že ten net někdo rychle opraví ať to zase normálně maká.. a abych mohla napsat nějakou Vánoční povídku :) 

Vypadám snad jako upír nebo co?! :/

7. listopadu 2010 v 18:54 | Eipy |  Já a zase Já
..Tuhle otázku si poslední dobou kladu dost často..Jdu po chodbě ve škole a najednou vidim/slyšim dva kluky, jak na mě ukazují a říkaj upír! Tvl..jako proč? Nebo jsem byla na táboře a tam taky nějaký kluci na mě koukli, pak koukli na sebe a řekli potichu...Upír..Co s tim maj? Je to snad nějaký nový klučičí pojmenování nějakejch "speciálních" :D holek? 

Nebo je to kvůli mojim zubům? Nebo kvůli tomu že jsem docela bledá a "úúplně krásná" :D?
Nebo kvůli mojim očím? Kvůli jejich odstínu, kterej nikdo neumí pojmenovat? Někdo říká zelený, někdo šedý, někdo modrý, někdo to ani nepojmenuje a někdo si myslí že jsou oranžový! 

Vážně nevim co to s tim upírem znamená..Nenapadne vás něco? :)

...Co chci dělat až budu dospělá??

2. listopadu 2010 v 21:14 | Eipy |  Já a zase Já
Většinou si nic neplánuju, prostě čekám až do mě narazí štěstí ale zrovna tohle mám už naplánovaný :)

Shrnu to do pár bodů, jak to půjde, bude to přehlednější a bude se vám to zdát kratší :) :D

• Teď jsem v osmičce a už na mě všichni tlačí a chtějí vědět kam půjdu na školu. Když jsem byla malá, měla jsem jasno co chci dělat - chovatelka koní :D Všechno jsem si představovala hrozně jednoduše a musím říct, že mě optimismus ještě neopustil... (nevěříte? tak čtěte dál a poznáte mojí růžovou budoucnost :D)