Prosinec 2010

Kouzelná zeď?!

31. prosince 2010 v 14:29 | Eipy |  Já a zase Já
Hahaha..zase další článek, kterej nemá nic společnýho s realitou.. A taky se omlouvám že jsem tu nebyla, neměla jsem náladu psát..

Říkala jsem vám, že mám doma dva potkánky? Už ani nevim..Každopádně mám doma dva krásný roztomilý potkánky husky. Jmenují se Prašivka a Křivonožka (já vim, jsou to docela chudáčci když se takhle jmenujou, ale já si to neuvědomila když jsem je pojmenovávala..). Asi o nich založím rubriku a budu o nich psát :)

Ale jednou jsem se vrátila domů a Prašivka jako vrkala. Ten zvuk se nedá popsat. Je to prostě jako kdyby vrkal holub a je to vážně děsivý. Hrozně jsem se o ní bála. Na netu jsem si našla, že má prolémy s dýcháním, může to být vrozená srdeční vada, nebo zápal plic. Když jsem rodičům řekla, že má Prašivka zápal plic a ať s ní dojdeme k veterináři, řekli mi, že k žádnýmu veterináři nepůjdeme.. :(
Brečela jsem ale stejně sem tam nemohla jít..Ani nevím proč ale další den jsem si na facebook napsala na !zeď! že má Prašivka asi zápal plic...

A další den už byla zdravá..že by si to někdo přečetl na mojí zdi a soustředil své magické síly na Prašivku?! A nebo jsem jí vyléčila já jako fénix tim, že jsem pro ní brečela? Nebo se uzdravila sama od sebe? Vážně netuším, ale jsem ráda, že je Prašivka zase v pořádku... :)

♥ Dobby ♥ Svobodný domácí skřítek

8. prosince 2010 v 21:15 | Eipy |  Nezařaditelné
  Ano ano..Můj vzor je a vždycky bude Dobby. Můj nejmilovanější domácí skříteček, který se vždy snažil pomáhat Harrymu a jeho přátelům, když byli v nesnázích. Je to prostě borec a navíc - je děsně roztomilej! :)

   Pusťte si k tomu tu nejkrásnější a nejsmutnější písničku..TADY

7.12.2010: 1.prohlídka

7. prosince 2010 v 20:28 | Eipy |  Dokument: Rovnátka
Dneska jsem byla na první prohlídce. A jsem dost v šoku. Nechci vás nijak děsit, ale jako co mě potkalo to se dá mluvit vážně o smůle.. :/


Vytoužená cesta za rovnátkama

6. prosince 2010 v 20:35 | Eipy |  Dokument: Rovnátka
I mě to potkalo..Rovnátka! Budu je mít napevno a rozhodla jsem se, že vám budu popisovat, co všechno mi budou dělat atd.. :) Třeba to pomůže lidem, který rovnátka taky dostanou, takže aspoň budou vědět jak to prožívá "normální" člověk.

Zejtra tam poprvý pojedu. Do Dačic. Kvůli rovnátkám jsem nemohla na zápas ve florbalu! :( Ale to je jedno..Hlavně že je budu mít. Jinak na první pohled zuby nemám křivý. Ani na druhej pohled. Vlastně když nevycenim dolní zuby tak to neni vidět vůbec :D Mám totiž pžedkus a to docela velkej. Zubař říká že se mi to zhoršuje, tak mi napsal doporučení.

Nevim co mi zejtra budou dělat, ale nejspíš mi řeknou že mám předkus, že mi budou muset vytrhnout čtyřky a možná půjdu na rentgen a na otisky.. Z otisků mám docela strach, prej z toho většina lidí zvrací :D Ale o tom napíšu až zejtra, až budu vědět, na čem jsem :)

Myslim že tohle by k úvodu stačilo, zatim se mějte rovnátkově! :)

Nesnášim našeho kompa + SNĚŽÍÍ!! (To jste si asi taky všimli..)

1. prosince 2010 v 16:06 | Eipy |  Já a zase Já
Ha jako..Máme zavirovanýho kompa. Jde nám spustit, htát tam hy nebo tak ale net je prostě strašně pomalej, nenačítaj videa, nejdou stahovat písničky... Prostě je to pekelně strašný!! 

Když už mluvíme o tom pekle..Půjdete za čerty? :) My s dramaťákem půjdem ta malý prcky do družiny :P Vyděsíme je, strčíme nějakýho smrada do pytle a pak nás vyruší mikuláš a to dítě zase vrátí..A pak jako budeme hrát že jsme v pekle a vyprávíme si tam příběhy z minulýho roku..A pořád tam řveme jak na lesy!:D A děsně mě z toho bolí v krku :/ Tk ale pátek snad přežiju a pak to bude OK..

Sněží u vás? U nás jak blázen. Sněhový vánice, vítr jak něco, zima až mě z toho štípou stehna :D Ale sníh mám ráda, pořád lepší než ten hnusnej mokrej déšť.. :)

Zejtra mám kulturní den! :D Se školou jedem do divadla, už ani nevim na co :D Ale těšim se tam. N náměstí si dám horkou čokoládu :P muhehe. A pak večer na Harryho 7!!!!! Ai nevíte jak se tam těšim! Jsem úplně maximální závyslák! A v igelitce si propašuju 3 pytlíky popkornu :P Ještě to musim dojít koupit a pak si ho udělat v mikrovlnce, protože ten je nejlepší!! Ale moc se mi do tý zimy nechce..A navíc tak daleko (cca 500m?) do Kauflandu?? Ale ten popkorn za to stojí :D Měla pro mě přijít kámoška ale ještě tu neni..Kde může bejt??

Asi se divíte že píšu (Jasně teď máte plnou hlavu Harryho a popkornu, já to chápu ale usměrněte svoje myšlenky :D). Zaskočila jsem si za sestřenicí..Proč to vlastně říkám? Je to úplně nepodstatný...

A jsem vážně v útlaku (?). Mám jenom jeden dárek!! Sakra co já budu dělat? Pomoc..Někdy musim do města ale tenhle týden to už nedávám.. :/