Kouzelná zeď?!

31. prosince 2010 v 14:29 | Eipy |  Já a zase Já
Hahaha..zase další článek, kterej nemá nic společnýho s realitou.. A taky se omlouvám že jsem tu nebyla, neměla jsem náladu psát..

Říkala jsem vám, že mám doma dva potkánky? Už ani nevim..Každopádně mám doma dva krásný roztomilý potkánky husky. Jmenují se Prašivka a Křivonožka (já vim, jsou to docela chudáčci když se takhle jmenujou, ale já si to neuvědomila když jsem je pojmenovávala..). Asi o nich založím rubriku a budu o nich psát :)

Ale jednou jsem se vrátila domů a Prašivka jako vrkala. Ten zvuk se nedá popsat. Je to prostě jako kdyby vrkal holub a je to vážně děsivý. Hrozně jsem se o ní bála. Na netu jsem si našla, že má prolémy s dýcháním, může to být vrozená srdeční vada, nebo zápal plic. Když jsem rodičům řekla, že má Prašivka zápal plic a ať s ní dojdeme k veterináři, řekli mi, že k žádnýmu veterináři nepůjdeme.. :(
Brečela jsem ale stejně sem tam nemohla jít..Ani nevím proč ale další den jsem si na facebook napsala na !zeď! že má Prašivka asi zápal plic...

A další den už byla zdravá..že by si to někdo přečetl na mojí zdi a soustředil své magické síly na Prašivku?! A nebo jsem jí vyléčila já jako fénix tim, že jsem pro ní brečela? Nebo se uzdravila sama od sebe? Vážně netuším, ale jsem ráda, že je Prašivka zase v pořádku... :)
 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 11. ledna 2011 v 20:24 | Reagovat

Nechápu jak může někdo žít s potkama :-D Ale hlavně, že je Prašivka zdravá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama