Pesimismus je optimistickej :)

17. ledna 2011 v 19:36 | Eipy |  Nezařaditelné
...A optimismus pesimistickej :)

Nechápu jak jsem na to přišla..Ale prostě ráno jsem zase jela busem a to vždycky chytnu filozofickou náladu. A nějak jsem přišla na tuhle teorii..Pořád nechápete co je na pesimismu optimistického a naopak? :D

BTW - já jsem stoprocentní optimista :)

..Následující řádky nebudou většině jedincům dávat smysl...


Když se tak koukám na pesimisty, říkám si..je to divný že si pesimisti nevěří, koukají se na svět skrz černá sklíčka a jsou to prostě takový morousové..Ale zároveň je tak optimistický, že tak tvrdě pracují aby dosáhli toho, co chtějí... (Aha, nedává vám to smysl, nevadí, já jsem vážně podivná forma člověka..)

A proč je optimismus pesimistickej? Já nevím, ale přijde mi, že pesimistovi přijde pesimistický skoro všechno. Při pohledu na mě si možná řekne: To je tak pesimistický, že se jenom fláká a nic nedělá. Že si užívá života, ísto aby se snažila zabodovat například ve škole..

Nesmyslné že? :D Ale je to věc názoru..Já to prostě takhle vidim :)

P.S. Když jsem se tak nějak snažila sepsat tenhle článek, zjistila jsem, že ta moje teorie je doost velká kravina.. :D Je to zkrátka v mojí hlavě a nejde to sepsat.. :) 
 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 17. ledna 2011 v 19:50 | Reagovat

Nějak sem to nepobrala, takže to du přečíst znova :-D
Ale s nadpisem souhlasim. Já osobně sem peismistka, ale zároveň se snažim brát ze všeho to nejlepší. A tim, že sem pesimista sem vlastně připravená na nejhorší, takže to vlastně neni taková rána. No a pak můžu mít doboru náladu, protože se vlastně nestlo nic hroznýho, protože sem s tim počítala :-D
Toť mojoe teorie :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama