Únor 2011

Je zájem kluků vážně tak úžasnej?

15. února 2011 v 19:15 | Eipy |  Já a zase Já
Asi neznám žádnou holku, které by se nelíbila pozornost od kluků. Přiznávám se, že se mi taky líbí když se za mnou nějakej kluk otočí, usměje se na mě, osloví mě, nebo cokoliv jiného. Ale teď se asi svět zbláznil. Teda aspoň ta klučičí část. Teď jsme měli jarní prázdniny. Měla jsem 2x rande..s jednim klukem..skončilo to pusou. Bylo to fakt fajn :) Byli jsme bruslit, na pizze atak..

Ale dost mě zarazilo, že se mě můj nejlepší kámoš zeptal jestli s nim budu chodit. Co jsem mu měla asi říct? :( Musela jsem ho odmítnout. Nesnášim to! Nechci nikomu lámat srdce! Ale jinak to nešlo. Tim jsem naše přátelsví asi nadosmrti pokazila..

A můj ex mi řekl že mě pořád miluje. A víte kdy to řekl?? Den před Valentýnem. I když je to stupidní svátek, je to pořád svátek zamilovaných! Musela jsem to vyřešit další den. O Valentýnu!!! Víte jak to pro něj muselo bejt strašný když jsem ho odmítla?!

A ještě je tu jeden kluk, se kterym se to nějak táhne už od června..A i toho musim pořád dokola odmítat a ta jeho trpělivost mě už fakt sere! :(

Usoudila jsem že je lepší když se o vás zajímá jeden, nebo dva kluci. Ale když se jich na vás sesype hodně za tak krátkou dobu, tak to už fakt nejde pořád někomu lámat srdce! takže holky, nezoufejte když o vás žádnej kluk nestojí. Je to tak možná i lepší. Počkejte si a budete mít tolik kluků, že si budete moct vybírat!! :)

Aktualizace (22:22) - Hm fajn, další kluk..Asi po dvou hodinách psaní se mě zeptal jestli se s nim nechci seznámit..Aspoň že se mě hned nezeptal jestli s nim budu chodit!