Termín vyřezávání osmiček

17. března 2011 v 23:14 | Eipy |  Dokument: Rovnátka
Z předešlých článků si možná pamatujete že chci a potřebuju rovnátka..a že jsem byla na prohlídce a na rentgenu. Zubařka mi řekla, že mi budou muset vyřezat všechny osmičky, že by mi stejně rostli blbě a křivili už narovnaný zuby a museli by se vytrhnout. Taky mi řekla, že mám prej v puse děsně moc kazů. Poslala nás pryč a řekla ať zavoláme až budu mít osmičky vyrvaný a zuby opravený...

Tákže..na tom spravování zubů jsem byla. Děsně jsem se bála, ale nakonec mi vrtal jenom dva zuby. Na jednom jsem měla kaz a v druhym mi vypadla plomba (nebo blomba? :D). Takže to nebylo tak strašný, jak zubařka říkala. Asi má smysl pro drama nebo neim co :D Zubař mi našel ještě jeden malej kaz, ale tam mi budou dávat bílou plombu někdy v dubnu nebo neim kdy :)

Včera jsem byla venku a přišla mi sms od mamky, že v úterý v 11 jdu na chirurgii a tam mi vyřežou první osmičku! Docela se bojim ale zároveň se i těšim. Já vim, jsem idiot když se těšim že do mě budou řezat a budou mě zašívat, ale prostě zažiju něco novýho! Četla jsem nejrůznější diskuze, u každýho se to hojí jinak. Já vám potom popíšu můj případ :) A až mi vyndaji stehy, tak hned asi půjdou na další osmičku..a pak na další a pak na další. A pak mi v rovnátkách už nic bránit nebude :)
 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 18. března 2011 v 18:17 | Reagovat

Já bych se teda bála strašně! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama