Květen 2011

Cesta Zapovězeným lesem [2.část]

31. května 2011 v 21:25 | Emm |  Příběhy

Zamířila opačným směrem, než mířil Firenze, protože doufala, že ji tato cesta vyvede ven z lesa. Potichu našlapovala, vyhýbala se suchým větvičkám a hustším porostům, aby nevydávala moc hlasité zvuky. Když prolezla jedním keřem, uviděla u stromu zvláštní postavu. Vypadala skoro jako člověk, ale bylo na ní něco zvláštního. Seděla na mechu opřená o kmen mohutného listnatého stromu a chechtala se. Když k ní Emm pomaličku přišla, rozpoznala nejenom rysy, ale i barvu. Teď měla docela dobrou představu o tom, jak tvor vypadá. Byl to mužíček se zelenou pletí a bílými rovnými vlasy po ramena. Z těla mu rostly opravdu dlouhé končetiny, které byli zakončené obrovskými chodidly a dlaněmi. Kdyby se tvor postavil, měřil by asi devadesát centimetrů. Obličejem připomínal elfa. Ostré rysy a dlouhé špičaté uši. Ale nebyl to elf. Emm poznala, že je to lesní mužíček, díky jeho smíchu, kterým lákal hloupé děti, aby je mohl sníst. Raději se vrátila zpět za křoviny a vydala se obloukem jinou cestou, aby se s mužíčkem nesetkala.

Cesta Zapovězeným lesem [1.část]

30. května 2011 v 20:48 | Emm |  Příběhy
No..nevim jestli se to dá zařadit mezi pohádky..Každopádně to vyjímečně nemá žádnej tragickej konec. Napsáno jako esej na Kouzelné tvory na EB. Jinak příběh má dvě části :)

Azurově modrá obloha už byla protkaná nitkami temnoty. Vysoká černovlasá dívka se plížila z brány hradu směrem k porostu stromů nejrůznějších druhů. Ještě kousek a její postava zmizí v Zapovězeném lese. Naposledy se ohlédla za ozářenými okny hradu a potom vstoupila do změti vysokých topolů a buků a širokých smrků.

Už jen !!!JEDNA!!! osmička!

28. května 2011 v 22:50 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Há! Ve čtvrtek jsem absolvovala další vyřezávání osmičky. Tentokrát pravá horní. A normálně! Ani k tomu nepoužíval žádný elektrický nástroje! :D Prostě jenom rozříznul dáseň, něco do toho zubu zapíchnul a páčil a páčil. A ono to praskalo a praskalo..Ale bylo to fajn, ten zubař byl skoro pořád ve výtlemu. :D

Temná hladina

28. května 2011 v 12:18 | Emm |  Příběhy
Další pesimistickej příběh. Učitelka si stěžovala zástupkyni, že všechny moje slohovky končí smrtí. Kráva ať si nasere :D Je to inspirovaný jednim obrázkem z učebnice. Měli jsme vymyslet příběh a básničku. Takže vám přinášim obojí.

Prvně básnička:

Temná černá noc,
Má magickou moc.
Mladá žena s lahví vína,
Na nekonečnou oblohu zírá.
Svou budoucnost ve hvězdách hledá,
Zdalipak jí štěstí čeká?


Pod perexem příběh:

Co kdyby zanikla Země?...

25. května 2011 v 20:33 | Emm |  Ostatní
(úvaha Kdybych žila v mimozemských civilizacích)

Obrázek má znázorňovat holku, která drží v ruce čínskou polívku a je z planety Země. Mimozemšťané se jí posmívají, protože je jiná. Obrázek vážně bída a skener to ještě zhoršit :D

Úvaha pod perexem :)

Pouť..

22. května 2011 v 22:07 | Emm |  Já a zase Já
O víkendu tu byla pouť..budu trapná když vám to řeknu ale já to někomu říct prostě musim :D

Pátek byl v pohodě..to jsem jen chodila venku a tak..

Ale sobota..heh :D


Tak když bude ten konec světa...

19. května 2011 v 20:09 | Emm |  Já a zase Já
Nějakej chytrák si vymyslel, že v sobotu bude apokalipsa..Ha ha..Další výmysl..A co 21.12.2012? Pořád se o tom mluví..Ale kdyby to byla pravda, myslíte, že by se určovalo, kde bude v roce 2015 MS v hokeji? (v česku mimochodem..)

Ale co kdyby? Co když je to pravda? ..Tak se vám tu aspoň vypíšu o tom jaká jsem mrcha a že mám kluky jen na užívání a na vztahy jim dlabu..
Koho ty keci zajímaji ať si klikne na celej článek. Z toho horka jsem večer vždycky unavená a náladu mi nezvednou ani osvědčení Green Day a Simple Plan..


Jak se pro nás stal pátek 13. osudným..

13. května 2011 v 19:00 | Emm |  Nezařaditelné
Ne, nečekala jsem to. Byla jsem přesvědčená, že Švédsko dáme. I když jsem byla nervní a bála se porážky. Po prvnim gólu od Eliáše se všechny pochybnosti vytratily. No co, vyhráli jsme 7 zápasů, 7x jsem si mohla pobrečet u naší hymny..tak proč by to dneska nemělo vyjít?

Jenže jsem zjistila, že něco jako hokejová karma prostě neexisuje.. Jo, je pravda že Švédi hráli dobře, ale MY jsme si prostě zasloužili vyhrát! Po těch všech těžkejch zápasech, po tolika sfaulovaných hráčích od dementů jako jsou Arťuchin..A ona prohra..5:2..Naší hymnu jsem po osmé už neslyšelat..Nad stadionem viselo modré plátno a na něm žlutý kříž..

Tak moc jsem si přála obhájit vítězství..Tak moc jsem se chtěla s někým cizím spontáně obejmout, tak moc jsem si chtěla napsat status, že jsme mistři světa...Ale i Pavelec byl na švédsko krátkej..


V neděli jdu fandit na náměstí. Ne do Prahy, ale do našeho města. Obleču se do národních barev a na obličej namaluju vlajku. Aspoň ten bronz získáme. Doufám..

Mind Control

11. května 2011 v 23:19 | Emm |  Mind Control
Někteří si možná všimli, že v menu už dlouho straší odkaz na vícedílný příběh Mind Control (Heh..co si to nalhávám? :D). Ale neni tu žádnej článek, takže vám chci osvětlit (nebo představit, teď nevim) tu pointu tohohle příběhu..
Mám napsanej 1.díl, ale neni to ten "ženiální příběh" o kterym básnim (nebo jsem básnila) v menu.

Mind Control - v překladu něco jako ovládání mysli

Nechte se překvapit o čem to bude, doufám že to někoho bude bavit. Jen vám prozradim, že hlavní hrdinkou bude holka a zaplete se s duchama a dalším nadpřirozenem :)

Jen tak mimochodem, nepřipravuju jenom "ženiální příběh", ale taky příběh, nevim asi tři kapitoly udělám, možná víc a úplně to vidim v živejch barvách před sebou :D

A abych nemlela moc dlouho z cesty, chci vám představit mizerný úvodní obrízek, který vás bude příběhem Mind Control doprovázet


pod perexem bližší seznámení..

Pohled z parníku

6. května 2011 v 17:01 | Emm |  Nezařaditelné
V úterý a ve středu jsme byli se školou na výletě v Praze. Nemám chuť to sem všechno psát, zážitků mraky :) Ale potom ve středu jsme se jeli projet parníkem po Vltavě a já jsem čirou náhodou vyfotila strašně boží fotku mojim mobilem. Fotka neni upravená, prostě se mi takhle povedla vyfotit. Zamilovala jsem se do ní a jsem na ní děsně hrdá! :D
Kochejte se :PDesigny blogu

5. května 2011 v 19:59 | Emm |  Informace
Né že by to někoho zajímalo.. Ale dám si sem přehled designů, co tu už byly..stejně ho vyměnim jednou za půl roku, ale to je jedno, chci po čase vědět, jak to tu vypadalo.