Designy blogu

5. května 2011 v 19:59 | Emm |  Informace
Né že by to někoho zajímalo.. Ale dám si sem přehled designů, co tu už byly..stejně ho vyměnim jednou za půl roku, ale to je jedno, chci po čase vědět, jak to tu vypadalo.


1.DESIGN
Od: Nedohledna
Do: 5.5.2011
Komentář: První design tohohle blogu. Fotka řeky je z města kde bydlim, ta holka je moje sestřenice a fotky pařezu a stromu jsou z výletu kde jsme byli minulej rok v létě se školou :)

2.DESIGN
Od: 5.5.2011
Do: 12.6.2011
Komentář: ..I hid my feeling behind a smile.. (Schovala jsem své pocity za úsměv) ..Jinak ty dvě holky. Ani jedna nejsem já :) ta nalevo sestřenka a ta napravo kámoška. Jinak 3 obrázky - z leva - moje tenisky od ťamanů za 90 Kč (moje peněžka je mi vděčná!!). moje roury a opět moje boty :)

3.DESIGN
Od: 12.6.2011
Do: 28.6.2011
Komentář: Ha! Konečně nějak nešedivej design (no dobře, tak aspoň nešedivý záhlaví). Fotky jsou moje. Plot focený kousek od našeho baráku, mp4 a boty focený na zahradě. Záhlaví se mi líbí, ale ta stránka mi k tomu nesedí. Nehodí se k tomu, ale nevim, jaký jiný barvy tam použít. Design tu asi dlouho nebude, doufám že stihnu něco vytvořit do začátku prázdnin :)

4.DESIGN
Od: 28.6.2011
Do: nedohledna
Komentář: Návrat k mojí starý šedý klasice :) Sice mi tam trochu nesedí menu a stránka, ale s designem jsem spokojená. Obrázky zase moje. Potok ve vesnici, kde mě nutí bydlet, strom u rybníku a hřbitov focený z auta. Výroba asi 20 minut, nastavování asi hodinu! Grr! Welcome my beloved gray ♥

5.DESIGN

Od: nedohledna
Do: nedohledna
Komentář: Tohle píšu v říjnu roku 2012. V tuhle dobu tu design je už dlouho, ani nevím od kdy. Na fotce jsem já, foceno u Temelína někdy minulý rok. Domnívám se tedy, že tenhle design tu brzo bude rok. Nemám chuť ho měnit, jsem línej člověk, co má na starost jiný věci než vzhled blogu.
 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 7. května 2011 v 19:51 | Reagovat

Já čekala, že tu bude něco, co neznam :D O:)
Ty máš šedivou ráda, co? :-)

2 Emm Emm | 9. května 2011 v 17:09 | Reagovat

[1]: moje já se musí pesimisticky vyjádřit aby ten zbytek co se baví s lidma byl optimistickej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama