Červen 2011

Jak si autoři blog.cz zase dělají, co se jim zlíbí

29. června 2011 v 0:32 | Emm |  Příběhy
Grr! Už mě štvou ty věčný změny a výpadky! Dneska jsem nastavovala novej design, koukám do nastavení a tam to je všechno překopaný, jinej systém a obrovskej bordel! Naštěstí jsem nějak přišla na to, jak všechno nastavit a novej design je tu. Rozhodla jsem se ale tenhle problém, co štve hodně blogerů, převést do "metafory" a vymyslet nějakej příběh..Heh, no, kochejte se panstvo..
Bla Bla..

25. června 2011 v 4:28 | Emm |  Já a zase Já
PŘESNĚ ZA 7 DNÍ JEDU NA TÁBOR!!

Áááá! Bože to bude tak boží! Skvělejch 14 dní s těma nejlepšíma lidma, šílený akce, vstávání v 7, ranní rozcvičky, táborový hry, úžasný kluci, ulítlý kámoši... Nádhera! ♥

Takže tu s vámi 14 dní nebudu (né že bych někomu chyběla). Ale jsem tak pracovitá, že jsem vyhrabala starý obrázky a každej druhej den vám sem nějakej hodim :)

A sere mě, že jsem ztratila můj kreslící sešit. Měla jsem tam moje oblíbený výtvory, nevim kam jsem ho mohla dát :/ prohledala jsem celej stůl a skříň..Někdy se vrhnu i na postel. Chci ho najít!!

Čavaj, natěšená Emm

A officiálně mám jenom 28 zubů ^^

24. června 2011 v 20:28 | Emm |  Dokument: Rovnátka
JO JO JO!! Včera mi vyndali poslední osmičku!! V ordinaci zae všochni vytlemený..budou mi chybět :D (Jo, vážně jsem to řekla!)

Zákrok zase v pohodě, ale pak to bolelo jako něco. Vzala jsem si prášek a nachvilku jsem měla klid. Pak ale přestal působit a byla to nesnesitelná bolest. Vzala jsem si další prášek ale nezabíral. Už jsem na ně asi navyklá, takže mi nepomáhaji :D
Dál jsem trpěla v bolestech a nakonec jsem se i rozbrečela zoufalstvím, protože jsem si myslela, že mi už nic nepomůže. Vzala jsem si další prášek a už v 11 odešla spát.

Ráno (mno ráno..v půl dvanáctý) jsem se probudila a pusa skoro nebolela. Až na to že jsem nateklá jako křeček. Ani neustálé chlazení mi nepomáhá. Achjo. A to jdu v neděli na pouť. Nechci vypadat jako debil! :D

Ha, ale už jsem se zbavila všech osmiček! O prázdninách pudu na otisky..a možná v září bych už mohla mít rovnátka! :)

Mír a kuře, Emm

Poslední dny..

11. června 2011 v 13:38 | Emm |  Já a zase Já

Mě tak napadlo, že jsem vám už dlouho nenutila nějaký keci z mojeho života :D
Takže! Z minulýho pátka mám asi nějaký trauma. Už jsem se fakt potřebovala zbavit jednoho kluka tak jsem s nim šla ven..a snažila se ho zbavit..ale on byl fakt neodbytnej a tak jsem se sebrala a odešla. Ale on šel za mnou..Tak jsem ho ignorovala (nebo na něj řvala ať mě už nechá) a šla za kámoškou, aby mi pomohla. A ona by mě tam s nim klidně nechala! Už jsem byla hodně zoufalá a cítila jsem že mi každou chvilkou zavře dveře.

Noční procházka

6. června 2011 v 23:50 | Emm |  Příběhy
Tenhle příběh je na jedno brdo s předchozím příbehem. Tohle jsem totiž napsala jak oslohovku pro další kámošku, která chodí do třídy s tou první kámoškou :D A opět jsem dostala milku ♥

Ještě než se dostanu k vypravování..Kei slyšíš mě? Kam zmizel tvůj blog? :(

A téma týdne: Stroj času. Asi nějakej příběh na tohle téma napíšu :)

-------------------------------------------------

"Zase jsi neudělala co jsem řekla! Neumyla jsi nádobí! Neutřela jsi prach! Nemáš napsaný úkoly! Tak takhle by to nešlo! Váš domácí vězení, holčičko. A žádná televize!", mlaskla facka. Drobná blonďatá dívka uraženě odkráčela do svého pokoje a práskla dveřmi. Už dlouho si s mámou nepovídala jinak, než takhle, ale dneska toho už měla dost, když dostala facku. Od vlastní mámy! Sedla si na svou obrovskou postel a chvilku trucovala. Ale nebylo jí o nic platné. Potřebovala na čerstvý vzduch a otevřené okno jí nestačilo. "Mmm, okno!", pomyslela si a hned jí napadl senzační nápad.

Půlnoční shledání

4. června 2011 v 15:03 | Emm |  Příběhy
Na téma týdne Pohádka.., která nekončí větou: A žili šťastně až do smrti..
Jinak psaný jako slohovka pro kámošku a dostala jsem za to milku! ♥ :D
Obrázek z googlu..