year together.

22. září 2011 v 20:22 | Emm |  Nezařaditelné
Odtikávají poslední hodiny..minuty...vteřiny..10..9..


Vůbec si to neuvědomuju, ale na tenhle blog píšu už celej rok! A od tý doby se můj život skoro nezměnil..Jo je sice pravda, že už mi neni ubohejch 13, ale táhne mi na 15, mám delší vlasy a už nejsem nepolíbená... :DD

Za tenhle rok jsem toho tolik stihla, ale zároveň se nestalo vůbec nic. Pořád obyčejnej, tuctovej život, ale zároveň nový zkušenosti, lidi a blá blá blá..

Už dlouho se mi nestalo že jsem se potřebovala hodně vypsat, ale nemohla jsem. Brání mi v tom hodně věcí..hodně. Na téma týdne jsem se taky vykašlala, i když jsem v hlavě měla boží nápad. Prošvihla jsem jednu literární soutěž, do který jsem vážně moc chtěla.


Dneska mi zapípal mobil..smska..od Filipa. Doufala jsem, že to bude něco božího, ale napsal jenom, že má nový číslo. Hm, aspoň že si vzpomněl.
Nic neni tak jak bych si přála a to jsem si ještě do nedávna myslela, jak mám boží život. Ale zejtra bude zase všechno v pohodě, jakoby se nic nestalo..snad..
Jsem fakt blbá blbá blbá! A nejspíš hodně citově založená..Jak jsem mohla kejvnout na tak debilní věc, kterou stejně nechci?!

.....3....2...1..
Za 4 hodiny ti je rok..Happy B-day..
 


Komentáře

1 Haňul Haňul | Web | 24. září 2011 v 12:47 | Reagovat

Všechno nejlepší! ;)
Já sem měla potřebu vypsat se od začátku září, ale nešlo to. Pak sem na ulici potkala strašně zvláštní postarší paní. Chvíli jsem se na ní dívala, ona se na mě pak otočila, něco divnýho dělala s rukama, pak nakreslila pomyslný kruh, otočila ho a ukázala na mě. Od té doby ta nálada zmizela. Ani nevím, proč to tu říkam. Možná protože sem to ještě nikomu neřekla, protože by na mě koukali jako na naprostýho debila. A boží život, co je najednou tuctovej? Proč mi to jenom připomíná mě? :D
Zase to bude, jako kdyby se nic nestalo ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama