Duben 2012

24.4.2012: Otisky

26. dubna 2012 v 20:36 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Páni, od první prohlídky uplynula úplná věčnost! Poprvé jsem tam byla v prosinci 2010. Síla..
Na první prohlídce mi oznámili, že všechny osmičky musí ven. A tak jsem absolvovala jejich vyřezávání a následné vyndavání stehů. Poslední osmičky jsem se zbavila 23.června 2011. V článku jsem říkala, že o prázdninách půjdu na otisky a v září bych už mohla mít rovnátka nasazená. Ale skutek utek.
O prázninách se nám do Dačic jet nechtělo, ani na to nebyl čas. A pak přišel podzim následovaný zimou a nějak se na to zapomnělo. Až jednou, asi před měsícem jsem rodičům rovnátka připomněla. Takže mě objednali a v úterý, 24.dubna 2012 jsme vyrazili na další prohlíku, kde jsem se konečně měla dočkat otisků.
.
.

Pod lampou

17. dubna 2012 v 21:27 | Emm |  Příběhy
Měla bych psát články na web kámoška.cz, protože jsem úplně bez peněz. Nebo dělat něco jinak užitečnýho. Na školu úplně kašlu, ale i přes to mám dobrý známky. Mám děsně moc volnýho času, ale stejně pořád nemám čas. V úterý nebo ve středu očekávejte další článek do rubriky "Dokument: Rovnátka", tentokrát o mých prvních dojmech z otisků. Na Ingeniu už zase pracuju, brzy očekávejte další díl.

Ale teď k tomu hlavnímu, přemohla jsem se a napsala jsem další "dramaticko-drastický" příběh na téma týdne Světlo.


Výkřik z hlubiny

11. dubna 2012 v 20:42 | Emm |  Já a zase Já
Fuu, to jsem se vážně víc jak měsíc neozvala?
Celej březen byl zmatenej a děsně rychle utekl. Vzali mě na Biskupský gymnázium v ČB, BEZ PŘIJÍMAČEK! Zároveň mě vzali i na gympl tady, takže jsem se musela rozhodnout, kam jít. Sem, kde jsou učitele na nic, ale budu doma a s většinou kámošů? Nebo na Biskupák, nejlepší gympl v jižních čechách, kde to ale možná nebudu zvládat? Byla jsem z toho na prášky. Rodiče mi říkali, ať jdu na biskupák, že to je prestižní škola a když mi hned po 15.březnu poslali dopis, že mě berou bez přijímaček, tak že to je děsnej úspěch..Polovina kámošů mě v biskupáku taky podporovala, ale druhá polovina chtěla, abych zůstala tady.