Červen 2012

Jak jsem si ucho roztáhla na 4 mm

25. června 2012 v 21:45 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
S roztahováním jsem začala ve středu, myslim že to bylo 20.června. Zašla jsem si do jednoho obchodu tady ve městě a chtěla po nich NEJMENŠÍ roztahováky co maji - 2 mm. Tak mi tam nějaký ukázala, vybrala jsem si, zaplatila 30 Kč a odešla :D
Ale zdál se mi nějakej moc velkej..Tak jsem ho do ucha rvala celý odpoledne. Žádný "návody" na roztahování jsem nečetla.


A jak jsem to tam rvala..tak mi ten roztahovák křupnul! :D Chudák malej..ale díru jsem měla už trochu roztáhlou, stejně tam zatim ještě nedržel. Šíleně jsem se naštvala a šla pro vteřinový lepidlo s jednim kámošem..
V parku jsme to slepili, ale stejně jsem se rozhodla, že zajdu ještě do jinýho obchodu s roztahovákama, máme tu kamennou prodejnu Batavii.
Koukla jsem se na roztahováky a rozhodovala se mezi 2 mm a 3 mm, nakonec jsem radši sáhla po tom menšim. (Měla jsem jeho fotku, ale někam se mi ztratila a jsem líná to fotit znovu).

Vzala ten větší, rozpůlenej, lepidlo povolilo..a rvala jsem tam tu tenčí polovinu. Když jsem jí prorvala celou skrz na skrz, tak jsem si tam dala ten se 2mm a byla jsem spokojená.

Já vim, že se to takhle roztahovat nemá..ale bylo to fajn :D Nakonec jsem si doma večer ucho i roztahováky vydezinfikovala ajatinem, roztahovák znovu slepila a do ucha dala ten větší, už tam držel.

Ucho mi celkem hnisalo, tak jsem to čistila pořád..a večer si to meju antibakteriálním mejdlem. Od soboty už to nedezinfikuju, přijde mi to pro ucho moc agresivní. Ale jinak to nebolí, tenhle tejden si chci koupit 5 mm a až v sobotu odjedu na dva tejdny na tábor, tak až se ucho zahojí, pokračovat v roztahování.

Chci ucho roztáhnout na 15 mm!

23. června 2012 v 17:44 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
Určitě to všichni znáte - ty "nevzhledný" díry v uších, do kterých si lidi strkaji všemožný věci..roztahováky, tunely, cigarety, pastelky..Hodně lidem se to nelíbí, ale já to miluju! Do prosince si chci ucho roztáhnout na 15mm - teď mám cca 4 mm a to roztahuju od středy. Nechci na to jít rychle, prej se doporučuje roztahovat 1 mm za měsíc, ale stejně to nevydržim :D

600762_427062927328376_1649109213_n_large

Zdroj obrázku: weheartit.com

A proč jsem tenhle "dokument" vlastně založila?
Budu sem psát moje pokroky s roztahováním, jak to všechno probíhá, co se mi osvědčilo a tak. Potom třeba nějaký typy na čištění ucha, nebo fotky mojich roztahováků. Nebudu články přidávat asi moc často, ale stejně chci mít na roztahování nějakou vzpomínku..

V příštím článku čekejte povídání o tom, jak jsem si ucho roztáhla na 4mm ^^

19.6.2012: Trhání čtyřky

19. června 2012 v 23:13 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Uteklo to děsně rychle. Najednou tu je konec roku a s ním i prázdniny. A mě (v těch příšernejch vedrech) čekalo trhání první čtyřky. Horní levá.

Strašně, strašně jsem se bála. U vyřezávání osmiček (odkaz) jsem se bála jen trošku, spíš to byla taková ta nervozita a zároveň natěšenost. Přece jen, ten chirurg byl vyhlášenej a děsně zkušenej a všichni ho chválili. Zato ten můj zubař, který mi měl čtyřky vytáhnout..Děsný. Nedokáže ani najít kazy, natož trhat zuby! :D Fakt jsem se třásla jako ratlík, ale v čekárně jsem se uklidnila pár kapitolama posledního dílu Eragona.

Sedla jsem do křesla a hned mi píchli umrtvovací injekci. Ta mě trochu uklidnila, bylo to takový to známý píchnutí, po kterym ti je dobře a nic tě nebolí. Sice máš zatuhlej ksicht, ale nic tě nebolí. (Jen cítíš, jak ti křupaji a lámou se kosti, muhehe).
Mezitím, než injekce zapůsobila, se zubař, sestřička a mamka rozplývali nad mojema skvělýma studijníma výsledkama, nad tím, že budou prázdniny a bla bla blaa.
Asi po deseti minutách se šlo na věc.. Vážně, ale vážně, jsem se strašně moc bála, že to bude bolet a zub nepůjde ven. Což je divný, u osmiček jsem se nebála a to byl zákrok podstatně horší.
Ještě zubař poznamenal něco v tom smyslu, že čtyřky jsou nejpevnější zuby, že nejvíc drží, a že i on sám z toho má strach..

Sestřička mi chytla hlavu, zubař nějak odhrnul dáseň nebo co.. A popadnul kleště. To už jsem dávno měla zavřený oči, nechtěla jsem ty hnusný nástroje vidět.
A tahal.
A on nechtěl ven.
Sestřička mi fakt děsně moc držela hlavu a on pořád tahal. Slyšela jsem jen křup křup křup..
A pak byl venku.

Fuu, byla jsem děsně ráda, že to mám za sebou. Strčil mi do pusy nějakou tu buničinu a skousla jsem. A opět se rozplývali nad světem.
Pak mi tu buničinu vyndal a poslal nás domů. S dalším termínem na druhou čtyřku - 26.6. Panebože, já už nechci!

Teď mám v puse děsně velkou díru, bohužel, čtyřky jsou celkem vepředu, takže to je vidět. Ale až mi nasadí rovnátka, tak se zuby rychle srovnají a bude to v pohodě. Nějak to vydržim.
Doma jsem se nad svým zubem skoro až poplakal. Ach,jak mi chybí v tý mojí puse, fňuk.. Kdybyste viděli ten obrovskej kořen! 3x větší než samotnej zub!

A na závěr..Jsem si pro vás připravila několik fotek.. Upozorňuju slabší povahy, ať radši neklikají na celej článek. Neni to nic strašnýho, ale nechci mít nikoho na svědomí.. :D

FOTKY V CELÉM ČLÁNKU