Červenec 2012

12 mm!

31. července 2012 v 21:49 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
Já vim, říkala jsem, že chci na 10 mm skončit, ale nedalo mi to a když jsem si vyrobila plug velikej něco mezi 11-12mm, tak mi bylo líto si ho do ucha nedát. Takže jsem si ho tam včera večer narvala :D
Přemejšlim, jestli jít do těch 15ti mm, nebo jestli to už je moc. Hodně lidí mi říkalo, že to takhle už stačí, ale mně přijde, že to vypadá děsně malinkatě.
Stejně nemám žádný další plugy, roztahováky, nebo tunely, takže zatim dál roztahovat nemůžu.
Ucho mi už vůbec nehnisá, nebolí, je už skvěle zvyklý na roztahování, toho jsem chtěla dosáhnout! :D Teď chci udělat do konce prázdnin provaz, k zemi mi chybí asi 30 cm..

A!! Včera jsem začala psát Ingenium! Jenom jsem se sekla na jednom místě a nevím jak z toho dál. Ale čekejte sedmou kapitolu :)


Zas se to blbě otočilo, argh!

Dobby si hrál s Fimem

26. července 2012 v 16:23 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
Včera jsme se sestřenkou poprvý v životě vytáhly FIMO. Znáte to, taková děsně populární "modelína", která po zapečení zatvrdne a drží tvar. Vyrábí se z ní i roztahováky, takže jsem si nějakej chtěla vyrobit. Měly jsme k dispozici černou, červenou a bílou. Stačilo mi to, chtěla jsem do ucha něco na tenhle způsob.

Tak jsme tvořily a nakonec jsem se rozhodla, že si udělám plug (tunel, akorát bez tý díry uprostřed :D ). Mám teď v uchu něco mezi devíti a deseti mm, ani nevím, jak se mi to povedlo :D Chtěla jsem si udělat něco jako ska, akorát červeno-černej plug. Nakonec z toho vyšlo tohle:


Z 1 na 6 mm

21. července 2012 v 13:18 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
30.června jsem odjela na tábor, s pěti milimetry v uchu. Ale na táboře mi roztahovák celkem vadil, tak jsem si ho vyndala a za pár dní mi dírka skoro úplně zarostla. Najednou mi to bylo líto a navíc, jedna moje kámoška mi zrovna vyráběla roztahováky 6 a 8 mm, které mi poté poslala v dopisu, takže jsem se znovu pustila do roztahování.

Do ucha jsem skoro nemohla narvat můj nejmenší roztahovák - 2 mm. Nakonec tam šel a asi po týdnu jsem si do ucha rovnou dala růžovo-bílý 5 mm. Ucho mi nehnisalo, asi už bylo zvyklé z předešlého roztahování. Potom se mi ale roztahovák zlomil, takže jsem si opět dala pouhé 2 mm a scháněla vteřinové lepidlo.


Menší roztahovák má 2 mm a větší 3.5-4mm.


20.7.2012 - Nasazování rovnátek

20. července 2012 v 22:38 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Uběhl už rok a půl od mé první návštěvy ortodoncie, kde mi řekli, že si musím nechat vyřezat všechny zárodky osmiček. A dneska jsem se konečně dočkala a rovnátka mi nasadili. Jak to všechno probíhalo?

Ráno jsem vstávala v kurevskejch 6:30. Spala jsem asi čtyři a půl hodiny, takže jsem byla parádně naštvaná. K snídani jsem si dala lipánek a rohlík (nejlepší jídlo na světě, kam se hrabou řízky) a ve čtvrt na osm jsme vyjeli směr Dačice.
Přišli jsme do čekárny a chvilku po deváté hodině si mě zavolali do ordinace. Dovnitř se mnou šla mamka. Zubařka mi rychle prohlídla zuby, aby se ujistila, že nemám žádný kaz. Ještě mi řekla, že prej mám zuby pěkně vyčištěný, to mě potěšilo :D Chňáá. Potom poslala mamku do čekárny, kde byl i taťka se sestřenkou. (No jo, celá rodina si vyjela na výlet..)