Srpen 2012

every end means a new beginning

30. srpna 2012 v 1:05 | Emm |  Já a zase Já
Prázdniny končí a my pomalu ale jistě můžeme dát ave poslednímu týdnu..Tohle byly moje poslední prázdniny na základce. Jak depresivní, ha.
A co jsem celý prázdniny dělala?První dva týdny - tábor. Naposledy jako dítě, příště jedu jako instruktor (pokud mě vezmou :D ). Schytala jsem celkem fajn oddíl, ale skončili jsme na posledním místě. Ale byla s nima sranda, jenom s jednou desetiletou holkou byl problém. Ani nemůžu ventilovat, co všechno tam provedla..můžete si o to napsat na email dobby286@seznam.cz :D
Loučili jsme se se slzami v očích a se slovy, že se príští rok zase všichni sejdeme. To určitě.

Dobbyho první tunel

23. srpna 2012 v 13:21 | Emm |  Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme
23.června roku 2012 jsem se rozhodla, že chci v uchu díru velikou 15 mm. Roztahovala jsem a roztahovala (někdy až moc rychle) a 31.července jsem se dostala na velikost něco mezi 11 a 12 mm.
Ucho jsem si roztáhla za necelé dva měsíce, což je dost krátká doba. Doporučuje se roztahovat 1 mm za měsíc. Říkala jsem si, jak budu pomalu roztahovat, ale nakonec mi to nedalo a chtěla jsem pořádně roztažený ucho.

Ve středu, 21.srpna jsem si ze stránky bodypierc.cz objednala svůj první tunel, konkrétně tenhle, velikost 12 mm. Celkem mě to stálo 180 Kč, teď lituju, že jsem si nekoupila rovnou dva.
Dneska ráno (jenom po dvou dnech od objednávky, a to jsem si ho objednávala odpoledne!) mi přišel. Je ze silikonu, takže šel do ucha snadno, i když jsem 12 mm ještě úplně neměla. Doufám, že vydrží a nějak se mi nepřetrhne nebo tak..


Rozhodla jsem se, že na těch 15 mm nepůjdu, myslím, že 12 je dost.
Takže, svůj sen a cíl jsem si splnila, roztáhla jsem si ucho. A za relativně krátkou dobu. Teď si můžu říkat, že když budu chtít, tak dokážu všechno ^^
Do celého článku přikládám fotku ucha bez tunelu. Nechci nikoho pohoršit, hodně lidí říká "fuj", když to vidí.

14.8.2012 - První prohlídka

21. srpna 2012 v 14:11 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Už je to skoro měsíc, co mám rovnátka a já si na ně začínám zvykat. Ze začátku jsem skoro nemohla kousat, jedla jsem především Lipánky ( ♥ ). Ale jinak mě zuby ani moc nebolely, zdá se mi, že jsem si nevzala ani jeden Ibalgin.
Taky jsem zkoumala reakce ostatních lidí. Hodně lidí se divilo, že jsem si rovnátka nechala dát až tak pozdě (v patnácti) a někdo mi taky tvrdil, že jsem prej zuby měla dobrý..Nevšímavci! :D
Každý den jsem si měnila ty delší gumičky na stranách, asi po dvou dnech mi šly nasadit už hodně rychle. Ale to první vyměňování mi trvalo asi půl hodiny, pořád jsem nevěděla, jak na to.
První dny jsem si zuby vážně čistila po každém jídle,ale teď na to už kašlu a čistím si je 2x denně (ale kvalitně). Vždycky po obědě, protože stejně vstávám ve dvanáct a pak večer. A když jdu někam mezi lidi, tak si je taky pro jistotu vyčistím, abych v rovnátkách neměla bordel :D Jedno čištění mi trvá tak DVACET minut, je to šílený..

Tak k té prohlídce. Myslela jsem si, že mi bude měnit gumičky a drátek. Dlouho jsem uvažovala nad tím, jakou barvu si dát a nakonec jsem se rozhodla, že si nechám nasadit černou.

30 days Writing Challenge

8. srpna 2012 v 14:55 | Emm |  Nezařaditelné
V poslední době se s tzv. "30 days challenges" roztrhl pytel. Například Puff píše challenge o sobě, nebo An začíná challenge na téma focení. Nechci nikoho kopírovat, ale přijde mi to jako skvělý nápad a dobrá inspirace pro články.
Rozhodla jsem se teda, že s nějakou "challenge" taky začnu. Hledala jsem na netu něco originálního, co by mě bavilo. Narazila jsem na hodně challenge, třeba o mojich snech (to bych začala psát až po této), ale nakonec jsem se rozhodla pro Writing Challenge, protože mě psaní baví.

Všechny povídky napsané na téma challenge budu označovat zkratkou WCh, ale publikovat je budu klasicky v rubrice Příběhy. V celém článku najdete seznam dnů (překládala jsem si to sama z angličtiny) a až nějaký den zveřejním, hodím sem odkaz.

30 days Writing Challenge pravděpodobně začne v polovině srpna!Ingenium: CHAPTER VII.

7. srpna 2012 v 1:44 | Emm |  Ingenium
Ouch, ta sedmá kapitola byla peklo, smolila jsem se s ní od ledna (cca 5 měsíců). Je mi líto, že jsem s Ingeniem na tak dlouho přestala, určitě jsem tím ztratila hodně čtenářů. Nemohla jsem se ale vyhrabat z jednoho bodu, kdy Lily mluví s jejim divnym spolužákem..Nakonec jsem z toho nějak vybruslila a pak když byla v jídelně tak psaní šlo zase samo .. :D Pokusím se přidávat pravidelně, ale jsou prázdniny a já jsem šíleně zlenivěla. Až začne škola, tak to bude ještě horší, jdu na celkem vyhlášenej gympl, kde toho po mně budou hodně chtít. Ale těšim se, bude to výzva.
Teď už konec žvatlání, celej článek a "enjoy"!Další nesmyslná stovka

1. srpna 2012 v 14:56 | Emm |  Já a zase Já
Jen si tak projíždím administrativu blogu a nakoukla jsem do rozepsaných článků, kde jsem objevila tohle! :D Je to psáno kolem 24.prosince. Napadlo mě, že by byla škoda to nezveřejnit, když jsem se s tim tak dlouho psala a rozhodla jsem se, že za lomeno vždy připíšu můj momentální "status". Alespoň uvidím, jak jsem se za těch 7 měsíců změnila.. :)
PS. Všechno co je pod touto větou a není za lomenem, bylo psáno na konci prosince 2011.

Nemůžu si pomoct, tyhle kraviny mě děsně baví a třeba vám o mě něco řeknou ^^
Stejně nemám co dělat, jsem doma s děsnou rýmou, která se mi dostala do očí, suchym kašlem a neschopností mluvit.
Vstala jsem před hodinou a právě snídám^^

1. Jméno: Petra / jmenuju se pořád stejně
2. Tvoje nálada?: sick / plná optimismu!
3. Pravák/levák?: pravák / stále pravák
4. Narozeniny: před dvěma týdny mi bylo 15 ^^ / za 4 měsíce a 9 dní mi bude 16 ^^
5. Jméno tvých rodičů: nechám si pro sebe.. :D / fajn..mamka se jmenuje Jitka :D
6. V kolika letech tě měli rodiče: mamka 23, taťka 25 / ..
7. Kolik měříš: 170, někdy 171 / díky bohu už nerostu
8. Tvoje číslo boty: 39, 40, 41 -.-" / ani moje nohy už nerostou! ♥
9. Styl oblečení: čená černá černáá (a někdy do toho zamíchám šedou, nebo fialovou) / shrnula bych to pod název grunge, ale někdy se oblíkám prostě..normálněji :D