14.8.2012 - První prohlídka

21. srpna 2012 v 14:11 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Už je to skoro měsíc, co mám rovnátka a já si na ně začínám zvykat. Ze začátku jsem skoro nemohla kousat, jedla jsem především Lipánky ( ♥ ). Ale jinak mě zuby ani moc nebolely, zdá se mi, že jsem si nevzala ani jeden Ibalgin.
Taky jsem zkoumala reakce ostatních lidí. Hodně lidí se divilo, že jsem si rovnátka nechala dát až tak pozdě (v patnácti) a někdo mi taky tvrdil, že jsem prej zuby měla dobrý..Nevšímavci! :D
Každý den jsem si měnila ty delší gumičky na stranách, asi po dvou dnech mi šly nasadit už hodně rychle. Ale to první vyměňování mi trvalo asi půl hodiny, pořád jsem nevěděla, jak na to.
První dny jsem si zuby vážně čistila po každém jídle,ale teď na to už kašlu a čistím si je 2x denně (ale kvalitně). Vždycky po obědě, protože stejně vstávám ve dvanáct a pak večer. A když jdu někam mezi lidi, tak si je taky pro jistotu vyčistím, abych v rovnátkách neměla bordel :D Jedno čištění mi trvá tak DVACET minut, je to šílený..

Tak k té prohlídce. Myslela jsem si, že mi bude měnit gumičky a drátek. Dlouho jsem uvažovala nad tím, jakou barvu si dát a nakonec jsem se rozhodla, že si nechám nasadit černou.


V úterý, 14.8., v zabijáckých OSM:00, jsme vyrazili směr Dačice. Čekárna byla plná lidí, bylo jich přede mnou asi 5 nebo 6, ale u ní to jde vždycky rychle, takže jeden člověk je v ordinace třeba 3 minuty. Jeden z posledních lidí, kteří byli přede mnou, byl asi jedenácti letý kluk typu Justin Bieber. Dělali mu otisky a ono mu z toho bylo špatně. Přála bych každýmu slyšet ten jejich rozhovor a křik v ordinaci, celá čekárna ve výtlemu.. :D

Když jsem přišla na řadu já, tak si mě posadili do křesla, podívala se mi na zuby, zeptala se, jak jsem si na rovnátka zvykla a jestli mám nějakej problém. Tak jsem řekla, že mi jen v zadu vadí drátek, že je už asi moc dlouhej. Takže mi ho zastříhla a rovnátka utáhla. Řekla, že ta nejkřivější dvojka tam má už celkem dost místa, a že na příští kotrole mi na ní dá poslední zámeček. Ale drátek ani gumičky mi nevyměnila, myslela jsem si, že se mění na každý prohlídce.
Koupila jsem si ještě dva speciální kartáčky navíc, abych měla na intr a objednali mě na 21.září.

Přikládám fotky, abyste mohli posoudit, jak se mi zuby za ten necelý měsíc posunuly. Fotky "před" najdete >tady<

Z prava
Kašlu na to otáčení fotek..
Zuby se mi už posunuly hodně dozadu, takže mezera po čtyřce je špatně vidět.

Z leva
Dvojka má víc místa a je téměř ve stejný rovině s jedničkou a trojkou.

Mezery po čtyřkách jsou teď tak 2x menši,
ale na první pohled nejsou vidět.

Zezdola
Nechápu, proč mě hned nenapadlo to vyfotit takhle,
je to nejlíp vidět a mohli byste vidět ten
rozdíl ve dvojce a čtyřkách..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama