every end means a new beginning

30. srpna 2012 v 1:05 | Emm |  Já a zase Já
Prázdniny končí a my pomalu ale jistě můžeme dát ave poslednímu týdnu..Tohle byly moje poslední prázdniny na základce. Jak depresivní, ha.
A co jsem celý prázdniny dělala?První dva týdny - tábor. Naposledy jako dítě, příště jedu jako instruktor (pokud mě vezmou :D ). Schytala jsem celkem fajn oddíl, ale skončili jsme na posledním místě. Ale byla s nima sranda, jenom s jednou desetiletou holkou byl problém. Ani nemůžu ventilovat, co všechno tam provedla..můžete si o to napsat na email dobby286@seznam.cz :D
Loučili jsme se se slzami v očích a se slovy, že se príští rok zase všichni sejdeme. To určitě.


A zbytek prázdnin? Ne, nejela jsem nikam k moři, na hory, nebo tak. Byla jsem doma, na vesnici, s občasným výletem do nedalekého města. Dá se říct, že celý týden jsem vegetila u bazénu, na pizze, projížďkách na kole a prohlídkách Červené Lhoty (kde mě mimochodem příští prázdniny najdete jako průvodkyni), kochala jsem se svým roztaženým uchem, snažila jsem se uklidit si v pokoji a splnit si svůj "Summer Wishlist", stala jsem se hostitelem několika mojich kámošů, co u nás často spávali, noci jsem strávila u facebooku a boží hry Half-life, snažila se psát Ingenium a hlavně..těšila jsem se na víkendy.
Abych byla upřímná, všechny prázdninový víkendy jsem prochlastala. Nepočítám tábor teda, tam jsme pili průběžně a po kouskách, aby jsme do sebe dostali tu denní dávku alkoholu..
Oslava narozenin, slučák, pouť, UDG, Rockový mejdlo, slučák a tenhle víkend "poslední Grill-party".
Nevim proč to dělám, asi se ze mě stává notorickej alkoholik, nebo snad závislák (pokud v tom je nějakej rozdíl). Ale teď nechci polemizovat nad mém "alkoholickém já".

Jedinej důvod, proč tohle píšu je, abych si postěžovala nad mým novým rozvrhem.
Možná si pamatujete, jak jsem se rozhodovala mezi "Prestižním" gymplem,kde nebudu nikoho znát a mezi gymplem s mizernou pověstí, ale budu s kamarádama. Nakonec jsem se rozhodla pro ten prestižní.
A dneska, vlastně už včera, jsem se dozvěděla náš úúža rozvrh.
Beautiful. Ale chtěla jsem to, tak to mám :D Ty tři nultý (ale díky rozdělení na skupiny budu mít jen dvě - středa a čtvrtek) a dvě odpoledky jsou nádherný. Ta středa to taky zabíjí. Čtyři různý jazyky po sobě a hned na to matika. A potom laborky. Fuj.
Abych uvedla v pravou míru některý zkratky (kterým jsem ani já nerozuměla..(díky bohu za ochotný spolužáky)

IVT - počítače
L - latina (povinná první dva roky)
Zv - základy společenských věd (na to se děsně moc těšim, miluju takový ty odborný názvy :D )
RAJ/RNJ - myslím, že to bude konverzace - ájina nebo němčina
Et - etiketa
- náboženství (na mojí škole se vybírá mezi etiketou a náboženstvím, já jsem si vybrala etiketu)
Tv - tělocvik, ale my prostě musíme mít místo těláku plavání!! Argh, neumim plavat rychle. Sakra, jsme jazykovej gympl, tak nechápu, co si vymejšleji!

Jinak, volili jsme si mezi jazykovou kombinací ájina/fránina nebo němčina/ájina.
Já jsem si vybrala první kombinaci, takže budu mít 5x týdně angličtinu, 3x francouzštinu, 3x češtinu a 2x latinu.
Celkem budu mít 35 hodin týdně, na základce jsme měli myslim že v osmičce 32 a v devítce 31.
Netušim, jak budu školu zvládat. Alespoň že budu na intru, takže nemusim dojíždět a můžu si přispat (Obvzlášť, když budeme mít nultou). Čeká mě masakrózní rok, za všechny slova útěchy a minidárečky v podobě tablet na zlepšení soustředění budu vděčná.
Fanděte mi, na blog budu asi kašlat, než si na všechno zvyknu. A než se zorientuju. Tipuju, že tak do června nebudu vědět, kde je která učebna.

V pondělí, ve čtvrt na devět (To abych vstávala tak v šest!) odjíždíme na pět dní na seznamovák. Někam k Lipnu, či co. A bereme kola, takže budeme jako kreténi jezdit na kole. Při tom se hodně seznámíme no..Ale pilně jsem o prázdninách trénovala, abych nezůstávala úplně vzadu! :D
Držte mi palce, ať zapadnu mezi ty "správný lidi" a hlavně, a%t nepíchnu, protože to by byl průser. Máme mít s sebou náhradní duši, ale kašlu na ní.. Dobby the Rebel.

Tyjo, strašně rychle to uteklo. Pamatuju si, jak jsem se těšila do první třídy, hrdě jsem si nesla aktovku (myslím, že na ní byl Ferda mravenec?) a najednou jsem byla ve třetí, kde se ukázalo, kdo má na to dostávat jedničky. A ani jsem nemrkla a byla tu šestka a druhej stupeň, kde měli jedničky jen ty "šprti" nebo lidi, kteří ke studování mají vlohy. V sedmičce přišel lyžák a hned tu byla osmička, pololetí, můj první polibek, za čtvrt roku první opití a už to jelo..Prázniny utekly jako voda a byl tu poslední první školní den na základce. Pololetí uteklo děsně rychle, museli jsme se rozhodnout, jakým směrem se v našem životě vydáme. Myslím si, že tohle rozhodnutí je jedno z nejdůležitějších. Kdo si vybere špatně, tak se nejspíš krásně sveze z kopce dolů a celej život bude mít v hajzlu.

No, snad jsem si vybrala dobře. Nechci začít dostávat trojky nebo čtyřky, jen kvůli tomu, že jsem si vybrala náročnou školu. Chci a budu se učit, budu dostávat i dál jedničky. Snadně propluju střední a udělám maturitu s vyznamenáním. A dostanu se na Harvard nebo Oxford. Vypadnu do ciziny a seznámím se s fůrou božích anglicky mluvících lidí. Každej víkend propařim v nějakym starym punkovym klubu se svojí novou partou a bude to dokonalý.
Nejsem skromná, ale za svým snem si půjdu. Jednou se vysměju všem, co mi nevěřili, že to dokážu. Ha!

Trošku jsem se nechala unést a je z toho celkem dlouhej článek. Ještě přikládám screen z výsledku mojí poslední mapy v Half-life, kterou jsem dneska hrála. Jsem čtvrtá,muheh. Hraju to jenom pár dní a tohle je jeden z mých nejlepších výsledků. Do Vánoc se dostanu na první místo, určitě.

Jdu si vytvořit můj oficiální rozvrh, kam se mi nebudou motat lidi z druhý skupiny. A vy si dávejte bacha na ospalý domácí skřítky!
 


Komentáře

1 Puff Puff | Web | 30. srpna 2012 v 17:31 | Reagovat

Ty blbe :D Já budu mít odpoledku úplně každej den a nultou jednou tejdně... A jako náš gympl nemá mizernou pověst... Spoustu lidí, co znám měli z našeho gymplu dost dobrou přípravu na všechny vejšky... Mám hodně známejch, co jsou různě na vejškách v druhým, třetím a čtvrtym semestru a říkali, že hradeckej gympl jim pomohl ;)

2 Klér Klér | Web | 30. srpna 2012 v 20:17 | Reagovat

Jsem slavná :-D! Jsem na tvém blogu! Ajo ajo ajo :-D!

3 Haňul Haňul | Web | 31. srpna 2012 v 16:44 | Reagovat

Di do háje! Chci tvuj rozvrh! Chci, chci, chci! pochlubim se mym (spolužačka nezná print screen)  http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/419272_510509875630714_646021619_n.jpg
Vyměníš? O:)

4 Haňul Haňul | Web | 1. září 2012 v 21:59 | Reagovat

Když už tam budeš, tak bys mohla někdy přijet do Plzně..na UDG třeba :D
jo, máme nepovinnou mši, takže hajam :D ale zasem v tej škole netvrdneš tak dlouho :D

5 An An | Web | 2. září 2012 v 11:41 | Reagovat

Oslava narozenin, to jako vážně? Promiň, nějak jsem nestihla dát ti dárek, já myslela že je máš až v prosinci :D :D
Prestižnáí? Ha ha ha :D Náš gympl je milionkrát lepší, pche! :D
Prej že blbej rozvrh, ty aspoň nemáš nultou dvě hodiny těláku s cvoklou tělocvikářkou, Jonáka, kterej fyziku učí podle sebe, Bernátovou, která vyučuje matiku jako pro vysokoškoláky a Hančovou, která si dává nadstavbový hodiny chemie a biologie :D (No co? Taky si musim postěžovat se svym hroznym rozvrhem :D)

6 Philipzip Philipzip | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:58 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-vendant-cialis-moins-cher/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/pharmacie-vendant-cialis-moins-cher/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama