21.9.2012 - Nasazení posledního zámečku

23. září 2012 v 18:43 | Emm |  Dokument: Rovnátka
V pátek jsem byla na další kontrole. Už minule mi zubařka říkala, že mi nejspíš nasadí poslední zámek na dvojku, kterou jsem měla schovanou za jedničkou a trojkou a čekalo se, až se dostane trochu dopředu.
V půl desátý jsem vlezla do ordinace a doktorka potvrdila, že dneska zámek nasadí. Sundala mi gumičku z jedničky a zámek na dvojku přilepila. Poté k němu připevnila drátek a zeptala se mě na barvu gumičky na jedničce a dvojce. Bohužel jsem se musela rozhodnout mezi variantou zelená jednička a dvojka, nebo zelená jednička, ale červená dvojka a trojka. Rozhodla jsem se pro tu přijatejnější variantu - pro tu druhou.

Zubařka mi nasadila gumičky a rozhodla, že přestanu používat klasické barevné gumičky, které mi zuby tlačí dozadu, ale že mi dá gumičky průhledné, které jsou menší a mají silnější tah.
Nakonec mi zastřihla drátek, protože mě bodal do tváře a tím, jak se zuby posouvají dozadu, se drátek u kroužků prodlužuje.

Do celého článku přikládám fotky zubů po páteční prohlídce.Můžete si všimnout, že levá dvojka už není schovaná za jedničkou


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama