Březen 2013

Nasazení řetízku + fotky před a teď

29. března 2013 v 16:58 | Emm |  Dokument: Rovnátka
Ano ano, já ještě žiju! :D Neozvala jsem se snad 549381 let, neměla jsem čas, škola mi dává hodně zabrat. V pololetí jsem měla jedničky a dvojky a čtyřku z fyziky -.-" ale teď se držim na jedničkách a pár dvojkách, myslim, že bych klidně i mohla mít vyznamenání :) Ach, kde jsou ty časy, co jsem měla samý jedničky úplně bez námahy..

Ale to sem nepatří, zpět k pointě článku. Někdy před třemi týdny jsem byla na prohlídce (Jezdim tam každý měsíc, ale byla jsem moc líná se ozvat, nebo aspoň zveřejnit fotky, jak se moje zuby mění) a nasadili mi tzv.řetízek. Je to vlastně taková dlouhá gumička natažená přes všechny zuby, aby se stáhly mezery. Vybrala jsem si červenou barvu a myslim, že to vypadá docela dobře, všichni mi rovnátka chválili ^^
Dva týdny po nasazení řetízku mě zuby bolely jako nikdy. Když mi úplně poprvý dali rovnátka, tak to byla oproti řetízku pohoda. Na zuby působil strašný tlak a děsně moc to táhlo, dva týdny jsem nemohla kousat a všechno jsem si lámala :D Ale už je to v pohodě a zase je to jako když bych rovnátka ani neměla.

A na závěr vám přikládám fotky mých zubů, když mi rovnátka nasadili a fotky, jak moje zuby vypadají teď. Je skoro až neuvěřitelný, jak se ty zuby dokážou rychle srovnat. Rovnátka mi nasadili 20.července 2012, od té doby uplynulo 8 měsíců.
Pozn. koupili jsme si digitální foťák, takže konečně můžete koukat na moje zuby v lepší kvalitě! :D

Zepředu (ta první fotka není v porovnání s dolníma zubama, což mě štve, protože teď vůbec nemůžete porovnat, jak se to změnilo -.-" )