Dokument: Roztahuju, roztahuješ, roztahujeme

Dobbyho první tunel

23. srpna 2012 v 13:21 | Emm
23.června roku 2012 jsem se rozhodla, že chci v uchu díru velikou 15 mm. Roztahovala jsem a roztahovala (někdy až moc rychle) a 31.července jsem se dostala na velikost něco mezi 11 a 12 mm.
Ucho jsem si roztáhla za necelé dva měsíce, což je dost krátká doba. Doporučuje se roztahovat 1 mm za měsíc. Říkala jsem si, jak budu pomalu roztahovat, ale nakonec mi to nedalo a chtěla jsem pořádně roztažený ucho.

Ve středu, 21.srpna jsem si ze stránky bodypierc.cz objednala svůj první tunel, konkrétně tenhle, velikost 12 mm. Celkem mě to stálo 180 Kč, teď lituju, že jsem si nekoupila rovnou dva.
Dneska ráno (jenom po dvou dnech od objednávky, a to jsem si ho objednávala odpoledne!) mi přišel. Je ze silikonu, takže šel do ucha snadno, i když jsem 12 mm ještě úplně neměla. Doufám, že vydrží a nějak se mi nepřetrhne nebo tak..


Rozhodla jsem se, že na těch 15 mm nepůjdu, myslím, že 12 je dost.
Takže, svůj sen a cíl jsem si splnila, roztáhla jsem si ucho. A za relativně krátkou dobu. Teď si můžu říkat, že když budu chtít, tak dokážu všechno ^^
Do celého článku přikládám fotku ucha bez tunelu. Nechci nikoho pohoršit, hodně lidí říká "fuj", když to vidí.

12 mm!

31. července 2012 v 21:49 | Emm
Já vim, říkala jsem, že chci na 10 mm skončit, ale nedalo mi to a když jsem si vyrobila plug velikej něco mezi 11-12mm, tak mi bylo líto si ho do ucha nedát. Takže jsem si ho tam včera večer narvala :D
Přemejšlim, jestli jít do těch 15ti mm, nebo jestli to už je moc. Hodně lidí mi říkalo, že to takhle už stačí, ale mně přijde, že to vypadá děsně malinkatě.
Stejně nemám žádný další plugy, roztahováky, nebo tunely, takže zatim dál roztahovat nemůžu.
Ucho mi už vůbec nehnisá, nebolí, je už skvěle zvyklý na roztahování, toho jsem chtěla dosáhnout! :D Teď chci udělat do konce prázdnin provaz, k zemi mi chybí asi 30 cm..

A!! Včera jsem začala psát Ingenium! Jenom jsem se sekla na jednom místě a nevím jak z toho dál. Ale čekejte sedmou kapitolu :)


Zas se to blbě otočilo, argh!

Dobby si hrál s Fimem

26. července 2012 v 16:23 | Emm
Včera jsme se sestřenkou poprvý v životě vytáhly FIMO. Znáte to, taková děsně populární "modelína", která po zapečení zatvrdne a drží tvar. Vyrábí se z ní i roztahováky, takže jsem si nějakej chtěla vyrobit. Měly jsme k dispozici černou, červenou a bílou. Stačilo mi to, chtěla jsem do ucha něco na tenhle způsob.

Tak jsme tvořily a nakonec jsem se rozhodla, že si udělám plug (tunel, akorát bez tý díry uprostřed :D ). Mám teď v uchu něco mezi devíti a deseti mm, ani nevím, jak se mi to povedlo :D Chtěla jsem si udělat něco jako ska, akorát červeno-černej plug. Nakonec z toho vyšlo tohle:

Z 1 na 6 mm

21. července 2012 v 13:18 | Emm
30.června jsem odjela na tábor, s pěti milimetry v uchu. Ale na táboře mi roztahovák celkem vadil, tak jsem si ho vyndala a za pár dní mi dírka skoro úplně zarostla. Najednou mi to bylo líto a navíc, jedna moje kámoška mi zrovna vyráběla roztahováky 6 a 8 mm, které mi poté poslala v dopisu, takže jsem se znovu pustila do roztahování.

Do ucha jsem skoro nemohla narvat můj nejmenší roztahovák - 2 mm. Nakonec tam šel a asi po týdnu jsem si do ucha rovnou dala růžovo-bílý 5 mm. Ucho mi nehnisalo, asi už bylo zvyklé z předešlého roztahování. Potom se mi ale roztahovák zlomil, takže jsem si opět dala pouhé 2 mm a scháněla vteřinové lepidlo.


Menší roztahovák má 2 mm a větší 3.5-4mm.

Jak jsem si ucho roztáhla na 4 mm

25. června 2012 v 21:45 | Emm
S roztahováním jsem začala ve středu, myslim že to bylo 20.června. Zašla jsem si do jednoho obchodu tady ve městě a chtěla po nich NEJMENŠÍ roztahováky co maji - 2 mm. Tak mi tam nějaký ukázala, vybrala jsem si, zaplatila 30 Kč a odešla :D
Ale zdál se mi nějakej moc velkej..Tak jsem ho do ucha rvala celý odpoledne. Žádný "návody" na roztahování jsem nečetla.


A jak jsem to tam rvala..tak mi ten roztahovák křupnul! :D Chudák malej..ale díru jsem měla už trochu roztáhlou, stejně tam zatim ještě nedržel. Šíleně jsem se naštvala a šla pro vteřinový lepidlo s jednim kámošem..
V parku jsme to slepili, ale stejně jsem se rozhodla, že zajdu ještě do jinýho obchodu s roztahovákama, máme tu kamennou prodejnu Batavii.
Koukla jsem se na roztahováky a rozhodovala se mezi 2 mm a 3 mm, nakonec jsem radši sáhla po tom menšim. (Měla jsem jeho fotku, ale někam se mi ztratila a jsem líná to fotit znovu).

Vzala ten větší, rozpůlenej, lepidlo povolilo..a rvala jsem tam tu tenčí polovinu. Když jsem jí prorvala celou skrz na skrz, tak jsem si tam dala ten se 2mm a byla jsem spokojená.

Já vim, že se to takhle roztahovat nemá..ale bylo to fajn :D Nakonec jsem si doma večer ucho i roztahováky vydezinfikovala ajatinem, roztahovák znovu slepila a do ucha dala ten větší, už tam držel.

Ucho mi celkem hnisalo, tak jsem to čistila pořád..a večer si to meju antibakteriálním mejdlem. Od soboty už to nedezinfikuju, přijde mi to pro ucho moc agresivní. Ale jinak to nebolí, tenhle tejden si chci koupit 5 mm a až v sobotu odjedu na dva tejdny na tábor, tak až se ucho zahojí, pokračovat v roztahování.

Chci ucho roztáhnout na 15 mm!

23. června 2012 v 17:44 | Emm
Určitě to všichni znáte - ty "nevzhledný" díry v uších, do kterých si lidi strkaji všemožný věci..roztahováky, tunely, cigarety, pastelky..Hodně lidem se to nelíbí, ale já to miluju! Do prosince si chci ucho roztáhnout na 15mm - teď mám cca 4 mm a to roztahuju od středy. Nechci na to jít rychle, prej se doporučuje roztahovat 1 mm za měsíc, ale stejně to nevydržim :D

600762_427062927328376_1649109213_n_large

Zdroj obrázku: weheartit.com

A proč jsem tenhle "dokument" vlastně založila?
Budu sem psát moje pokroky s roztahováním, jak to všechno probíhá, co se mi osvědčilo a tak. Potom třeba nějaký typy na čištění ucha, nebo fotky mojich roztahováků. Nebudu články přidávat asi moc často, ale stejně chci mít na roztahování nějakou vzpomínku..

V příštím článku čekejte povídání o tom, jak jsem si ucho roztáhla na 4mm ^^
 
 

Reklama