Need a vampire

Need a Vampire - 6.díl

29. října 2010 v 20:00 | Eipy
Je tady poslední díl.. :)


Jen co si Emma doprohlédla časopis, ze dveří vyšla zaražená sestra: ,,Slečno Blacková, takový případ jsem tu ještě neměli.." ukázala rukou do ordinace a Emma vstoupila. Jen co se zabouchli dveře, sestra spustila: ,,To vaše zranění je neidentifikovatelné. Ten tvor, co vás pokousal není v naší databázy.." Na chvilku se odmlčela a když uviděla, že se Emma snaží něco říct, pokračovala: ,,Zkoušeli jsme to několikrát, ale bohužel..nic. Možná se vám do rány dostala infenkce..měla byste se připravit na nejhorší..Možná byste tu měla zůstat, nebo jít domů." Emma nic nechápala. Nasadila zaražený výraz, odkráčela z ordinace s tichým "nashle" a pomalu kráčela domů. Nevnímala okolí kolem sebe..

Doma si Emma stoupla doprostřed pokoje a na chvilku se přestala hýbat, jako by byla v transu a poté se zmohla jenom na větu: ,,Takže jsem upír?"

KONEC

Need a Vampire - 5.díl

22. října 2010 v 20:00 | Eipy
Předposlední díl...
V tomto přemýšlení zachvíli usnula. Spalo se jí špatně a ráno jí čekalo nemilé probuzení... ,,ÁÁ kde to jsem? Co se to děje? A proč mě tak hrozně štípe ruka??" Emma vyjekla. Ležela na okraji jezírka a celá promáčená si prohlížela svojí ruku. Objevila se na ní nějaká rána, která začína¨la hnisat. Prvně nevěděla co a jak a poté si začala myslet, že jí kousl upír. Slastně si prohlížela kousanec a byla šťastná, že je upírem ale pak si uvědomila, že má hrozný hlad a žízeň a tu ránu by si měla nechat ošetřit v nemocnici. Bouřka už přestala a bylo světlo, takže si při cestě do nemocnice skály pěkně prohlédla. Včera večer jí vůbec nepřišly tak krásné jako dnes.
Nemocnice byla velká bílá budova. Vstoupila so ní a ocitla se ve veliké místnosti, ze které vedlo několik chodeb a dveří. Zamířila k pultu. Nějaká žena jí nevrle přivítala a po vysvětlení, co potřebuje jí poslala do oddělení Neidentifikovatelných zranění. Když vstoupila do čekárny, udělalo se jí zle. Čekárna byla vymalovaná do divné zelené a odporně to tam páchlo. Nikdo v čekárně nebyl. V rohu místnosti byl stůl a na něm ležela spousta časopisů. Emma zaklepala na dveře ordinace a zachvilíli otevřela obtloustlá žena, která si zřejmě říkala zdravotní sestra.

Pokračování pod perexem

Need a Vampire - 4.díl

15. října 2010 v 20:00 | Eipy
Další díl..

Zamířila k oknu u kterého stál stůl s počítačem. Emma ho zapla, vyčkala pár minut a už brouzdala po netu. Nejprve zkusila seznam.cz - nic, poté google.com - také nic. Už zoufala a když se naposledy odhodlala zkusit další stránku, našla to co hledala. Zobrazila se jí černá stránka, na které se vyjímal nápis Vampire. Klikla na nějaký článek a tam bylo napsáno: ,,Máte jedinečnou příležitost zeptat se nás - upírů na jakýkoliv dotaz!" Emma si ani neuvědomila že to je nejspíš nějaká kravina, a napsala: ,,Kde vás můžu najít?" a zanedlouho se jí dostalo odpovědi: ,,Vydej se při bouřce do lesa nebo do skal, tam jsme nejčastěji. Ale bacha na nás, někdy se neovládnem :) " Emma se zmohla jenom na dlouhé žúújo! a na dotaz, kdy bude bouřka.
A bouřka opravdu za několik hodin přišla. Emma celá natěšená vyběhla ven jen tak v tričku a v noci do nedalekých skal. Bouřka pořád sílila a když byla Emma asi tak v polovině skal, málem do ní uhodil blesk. Jí to bylo jedno a hnala se dál. Ve chvíli, kdy překročila poslední kámen a zahlédla skalní rovinu, tajil se jí dech...

Pokračování pod perexem

Need a Vampire - 3.díl

8. října 2010 v 20:00 | Eipy
Další díl..

Emma přemýšlela dál...Stejně mě ty herci nějak nezaujali, spíš ty upíři! To by bylo něco se s nima potkat. Nebo se stát jedním z nich! To by bylo něco! No jo, ale kde ty upíry hledat...Možná bych mohla zkusit knihovnu, tam se vždycky najdou nějaký ty moudra..
Po půl hodině už stála před místní knihovnou. Byla to veselá budova před kterou se vyjímali obrovské květináče plné překrásných květin. Vstoupila do malé osvětlené místnůstky a ihned pocítila příjemnou vůni knih. Zamířila k jednomu regálu, ve kterém byly knihy značně staré a zaprášené. Rozhlédla se a oči se jí zastavily na červeném svazku s názvem "Upíři - existují?" Poté ještě vytáhla pár upírských knih a utíkala za milou knihovnicí, která každému ráda pomohla. ,,Co to bude dneska Emm?" zeptala se přívětivě a Emma jí podala vysokou hromadu knih. ,,Hmm, samá upírská moudra...Jen nezapomeň žít realitou Emmo." usmála se a podala Emmě knihy. Emma se také chabě pousmála a běžela domů.

Pokračování pod perexem

Need a Vampire - 2.díl

1. října 2010 v 20:00 | Eipy
Je tady druhý díl story o upírech. Je trochu o ničem ale bez toho bysme se nehnuli dál :D


Najednou si Emma vzpoměla, že ještě dnes nevybrala poštu a když ze schránky vyndala dopisy a četla přední obálky dopisů, zarazila se u jednoho tenkého dopisu, který byl určen pro ni..
Fialová tenká obálka, na které byla zlatým písmem napsaná její adresa. Otevřela jí. Byla to pozvánka na autogramiádu postav z Twilight...v jejím městě! Emma zajásala. Zkontrolovala si čas, měla ještě hodinu na to aby se upravila, vybrala si vhodné oblečení a dorazila na místo.
Fialovou mikinu vymněnila za tmavý moderní svetr a kostkované tříčtvrťáky za modré rifle. Vlasy si umyla, vyfénovala a ty jí teď sahaly až pod ramena. Ale musela zrychlit, autogramiáda právě začala a cesta pěšky na určené místo trvala hodinu! Musela běžet...

Ve Svatojánském domě bylo liduprázdno. Kolem zdi se táhl dlouhý stůl. Nikde nikdo, jenom na jedné židli se krčila... ,,Ach můj bože to je Kristen Steward!" vydechla a zamířila k ní. ,,Kde je Robert?" zeptala se opatrně Emma. Kristen jí s úsměvem odpověděla: ,,Všichni už jeli na letiště. Jestli chceš autogram, máš poslední možnost," vytáhla svojí fotku a podepsala jí, ,,vaše město je hezké, možná sem přijedu na rekreaci..." Emma se zachichotala. Tady a rekreovat? Ta myšlenka byla vtipná. Kristen odešla. Ten padouch Rob, proč tu nepočkaj na všechny faninky? Pomyslela si Emma, ale zároveň byla naštvaná sama na sebe. A tak se vydala domů...

Krátké pokračování pod perexem

Need a Vampire - 1.díl

24. září 2010 v 20:00 | Eipy
První díl je tady..Co říct? Příjemné čtení :D (Už jsem varovala, že je to děsně ujetý a dětinský! viz. minulý článek :D)

Šesnáctiletá, černovlasá Emma Blacková stála před svým zrcadlem a zkoumala, jak vypadá její nový ohoz - fialová mikina s kostkovanými černými tříčtvrťáky a tmavými teniskami spolu ladily a člověk, který je nosil působil přátelsky a odvázaně. Zrovna když si Emma všimla, že má rozvázanou kaničku, zazvonil jí mobil. Zavázala si jí a když mobil zvedla, uslyšela zoufalé volání své kamarádky Mayi. ,,Emmo! Prosímtě musíš mi pomoct! Noha se mi zasekla v posteli! Hrozně to bolí a budu tam mít hnusnou modřinu která se určitě klukům nebude líbit! Prosím pomůžeš mi? Budu ti hrozně vděčná Emmíku!" vychrlila ze sebe. May byla blondýnka, někdy jí to myslelo ale častěji se chovala jako by měla IQ tykve. Nosila jenom to nejlepší oblečení od světoznámých návrhářů (většinou růžové), měla obří pokoj (růžový), na každém prstu pět kluků a bylo jí šestnáct, stejně jako Emmě. ,,Nojo..už tam běžim..ale potom se musíme podívat na ten novej film, jak si včera říkala..jo?" Emmě někdy May lezla na nervy. Bydlely od sebe daleko a často May volala, aby jí Emma pomohla z nějakého pitomého problému. ,,Jasně Emmí podíváme se na Stmívání..až mi pomůžeš..Ale prosím pospěš si ta noha mi začíná nějak modrat!" zděsila se May. Tak Emma řekla, že už běží, položila telefon, vzala si klíče od Maynýho domu (byla u nich pečená vařená) a vyběhla.

Pokračování pod perexem

Need a Vampire ze starého blogu

24. září 2010 v 18:27 | Eipy
Než se tady začně něco dít, rozhodla jsem se, že z mého starého blogu sem nakopíruju příběh Need a Vampire, který má celkem 6 dílů.

Příběh je o Emmě, která se zblázní do upírů a chce se stát jednou z nich..je to taková dětinská kravina ale je to docela zajímavý :D každopádně to končí tak, jak by to nikdo nečekal! Někdy možná napíšu druhou sérii, ale nwm.. Příběh tu bude každý pátek ve 20:00, takže tu na 6 týdnů je jistý aspoň jeden článek týdně :D

Takže příjemné čtení a doufám že mě za tenhle příběh neodsoudíte, protože tohle je jen takovej nápad..no nevim jak to popsat :D Prostě všechny příběhy ode mě nebudou tak ujetý jako tohle (Teda aspoň v to doufám) :D Protože ta holka je fakt psycho!:D

Loučí se s Vámi, Eipy
 
 

Reklama